Dethi365
Skip to main content

Blog entry by Don Kujawski

Veenduge, et väikelastel ja koolieelikutel oleks eraldi mänguala. enamik väikelapsi saab vigastada, kui nad mängivad koos eelkooliealiste lastega, kes on mänguväljakutel palju aktiivsemad ja energilisemad kui väikelapsed. Veenduge alati, et mängualadel oleks kiikede ja mänguväljaku varustuse all kummeeritud matid, liiv või muu pehme materjal, et lapsed ei saaks saada viga, kui nad atraktsioonide ümber möllavad. Veendumaks, et teie lapsed ei saaks kilde, valige alati mänguväljaku varustus, Pandora Mulle õnneratta Medaljoni Võlu mis on disainitud kvaliteetse poleeritud puiduga, mis vähendab kildude tekkimise võimalust. Kontrollige mänguväljaku varustust põhjalikult enne, kui lubate oma lapsed tegelevad mänguväljakul kehalise tegevusega.

Hiljuti varjutas Inglismaa klubide vorm rahvusmeeskonna kehva esinemise, kuna Manchester United, chelsea, liverpool või arsenal on jätkuvalt rasked pretendentid iga aasta Euroopa meistriliigasse, mis on maailma mainekaim klubivõistlus. vaatamata sellele, et fännid on rahul austusega, mida inglise klubid Euroopas kehtestavad, igatsevad fännid ikka veel seda kauaoodatud Euroopa või maailmameistrivõistlust, Sädelev Südamega Pasjanssõrmus mis võib tähistada uut olulist peatükki Inglismaa jalgpalliajaloos.

Saksamaa hoiab kahe võõrsilmängu järel edetabeli esikohta nelja punktiga. Väikese, umbes 7850 inimese pealtvaatajate ees toimus 6. septembril esimene mäng lichtensteini vastu ja see lõppes Saksamaa koondise 0:6 võiduga. teises kvalifikatsioonimängus oli vaikselt teisiti, Lihtne Sädelev Rõngas Roosa Kullaga Kaetud kui Saksamaa pidi vastamisi minema Soome koondisega. mäng toimus Helsingi olümpiastaadionil viiekordse publiku ees. Soome rahvusmeeskond asus esimese pooltunni jooksul ühe väravaga juhtima, kuid Saksamaa kapten Miroslav klose suutis viigistada vaid viie minutiga. veel mõne minuti pärast jäi Saksamaa taas tahapoole, kuid nagu ka esimest korda oli Saksamaa kipper kohapeal ja lõi viigivärava. siis tuli poolaeg. vaid mõne minuti teisel poolajal õnnestus soomlastel 3:2 värav ja näis, et sellest saab lõppskoor.